Ława czy stół a może ławostół?

Niejeden właściciel mieszkania zastanawiał się, podczas jego urządzania, czy lepiej kupić jest stół czy może ławę. Producenci mebli wychodząc swoim klientom naprzeciw i uwalniając ich od powyższego dylematu, wprowadzili do produkcji meble zwane – ławostoły rozkładane.

Co to jest i gdzie pasuje?

Ławostoły to meble, które są nowoczesne i w niczym nie przypominają dawnych ław czy dawnych stołów. Są to meble typu 2 w jednym i doskonale pasują do wnętrz o małej powierzchni. Przy tym super zadowalają właściciela lokum, bowiem ma on i ławę, przy której można wypić kawę i stół, przy którym można zjeść obiad.
Ławostoły rozkładane i podnoszone na co dzień spełniają rolę zwykłego stolika do kawy, ale w sytuacjach nadzwyczajnych zamieniają się w stoły.

Zmienia się i powierzchnia i wysokość

W ławostołach rozkładanych najlepsze jest to, że zmienia się w nich zarówno sama powierzchnia blatu jak i wysokość całej konstrukcji stołu czy ławy. Jest to mebel bardzo wygodny i dzięki produkcji tego rodzaju rozwiązania, właściciele małych mieszkań mogą wreszcie kupić taki mebel, który będzie im najlepiej odpowiadał. Decydując się na ławostół nie trzeba rezygnować ani z zakupu ławy ani z zakupu stołu.

Ciekawy wygląd

Ława i stół w jednym to mebel niekonwencjonalny i nie nudny. Dzisiaj jest dostępny prawie w każdym sklepie meblowym. Cała konstrukcja mebla jest bardzo stylowa a sam mebel wcale nie jest niezgrabnym gratem. Dzięki takiemu rozwiązaniu wnętrze może stać się bardzo oryginalne a przy tym funkcjonalne.