Jakie regały na książki są obecnie w modzie?

W dzisiejszych czasach producenci oferują bardzo wiele różnorodnych regałów na książki, dzięki czemu każdy odnajdzie meble, które w 100% zaspokoją ich indywidualne oczekiwania i wymagania. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które chcą dowiedzieć się, które regały są w chwili obecnej najmodniejsze.

Regał na książki w stylu EKO

regał na książkęW ostatnim czasie jest bardzo duża moda na ekologiczne meble, dlatego też producenci coraz częściej oferują regały na książki z naturalnych materiałów. Największą zaletą recyklingowanego drewna albo skrzynek drewnianych jest nie tylko wysoka jakość samego materiału, ale również bardzo atrakcyjna cena mebli. W pierwszej kolejności warto postawić na regał na książki, który wykonany jest z drewna sosnowego. Najbardziej wymagający użytkownicy powinni postawić na regały wykonane z topoli albo świerku. Warto wspomnieć także i o tym, że oryginalny regał na książki można wykonać samodzielnie.

Regały w stylu industrialnym

W Polsce bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się meble w stylu industrialnym, które doskonale pasują nie tylko do mieszkań prywatnych, ale również do pomieszczeń biurowych. Godne uwagi są przede wszystkim regały metalowe. Mowa tutaj między innymi o stylowych regałach z wygiętych i ozdobionych rur. Meble tego typu doskonale komponują się przede wszystkim z ceglanymi ścianami. Na rynku pojawia się coraz więcej specjalistów od kowalstwa artystycznego, którzy oferują wykonanie regałów na książki na indywidualne zamówienie.