Jaka glazura jest teraz modna?

Jeżeli chodzi o wystrój wnętrz, to co jakiś czas pojawiają się nowe trendy i mody. To zupełnie naturalne. Jest tak praktycznie w każdej dziedzinie życia. Polacy od jakiegoś czasu zdecydowanie mieszkają bardziej elegancko i z klasą. Reagują na to, co przynosi świat designu, chętnie wprowadzają nowinki do swoich wnętrz. Nie szkoda im pieniędzy na to, co stanowi stały element wykończenia wnętrz. Między innymi doceniają płytki ścienne Tubądzin sprzedawane na ekspercilazienek.pl, które są przykładem doskonałej produkcji polskiej.

Glazura Tubądzin – co jest teraz modne?

Wybór glazury ma bardzo duży wpływ na to, jak będzie prezentować się łazienka, podłoga albo strefa mokra w kuchni. To właśnie tam najczęściej kładzie się glazurę. Jeżeli chodzi o to, co teraz jest naprawdę modne, to bez wątpienia warto zwrócić uwagę na wielkoformatowe płytki nawiązujące do marmuru. Prezentują się one pięknie w łazienkach lub kuchnia w minimalistycznych. Są bardzo eleganckie i klasyczne, doskonale komponują się na przykład ze złotą armaturą łazienkową lub kuchenną, najwyższej jakości ceramiką. Potem wystarczy tak niewiele dodatków, aby wnętrze prezentowało się nienagannie. To właśnie magia doskonałych jakościowo płytek.

Ciemne łazienki

Płytki nawiązujące do marmuru są najczęściej w jasnej kolorystyce. Tymczasem coraz bardziej popularnym trendem są wnętrza utrzymane w ciemnych I nasyconych kolorach. Taką glazurę ma w swoich kolekcjach również Tubądzin. Piękne są między innymi płytki ścienne w kształcie arabeski, heksagonalne lub oktagonalne. To teraz prawdziwy hit, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Płytki mogą występować w jasnej kolorystyce, jednak pięknie prezentują się te, które mają kolory ciemne i nasycone. Arabeski na przykład w ciemnym granacie, morskiej zieleni, nasyconej szarości to coś, co bez wątpienia jest godne uwagi.