Stolik kawowy Borneo – intrygujący pomysł na lamele

Deski lamelowe to już nie tylko efektowne dekoracje ścienne – ich zastosowanie zdecydowanie ewoluowało. Teraz lamele stają się również elementem mebli, które są zarówno eleganckie, jak i funkcjonalne, czego świetnym przykładem jest stolik wykonany z lameli. Takie meble pasują do mieszkań klasycznych oraz nowoczesnych.

Meble z lamelami

Deski lamelowe to podłużne listwy, które można montować między innymi na ścianach i sufitach pionowo oraz poziomo – dzięki temu można efektownie wyeksponować jedną ścianę lub tylko jej część. Z lamelowych desek można także tworzyć przepierzenia i wydzielać strefy w salonach, kawalerkach czy biurach. Obecnie jednak coraz bardziej popularne stają się również meble ozdobione lamelami. Dekoracyjne listwy można między innymi montować na ich frontach, dzięki czemu salon nabiera nowoczesnego i eleganckiego charakteru. To jednak nie jedyne możliwości – równie dobrze może to być stolik wykonany z lameli.

Stolik kawowy Borneo

Meble dekorowane lamelami są bardzo eleganckie oraz efektowne. Ponadto dodają wnętrzom ciepła i przytulności – szczególnie gdy mają subtelny i delikatny kolor, np. drewna. Stolik kawowy Borneo to ekskluzywny mebel, który składa się z szerokiego blatu, stylowych nóżek, a do tego ozdobiony jest w oryginalny sposób lamelami. Powstał przede wszystkim z myślą o popołudniowej kawie w salonie, dlatego to właśnie do tego dużego i przestronnego pokoju warto go zaaranżować. Oczywiście sprawdzi się także w każdym innym wnętrzu utrzymanym w stylu klasycznym, nowoczesnym czy retro.

stolik kawowy Borneo

Stolik kawowy Borneo dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu łatwo dopasować go do innych mebli i elementów wystroju danego wnętrza. Można wybrać klasyczną czerń, biel lub ponadczasowe drewno. W ten sposób stworzy się spójną stylistycznie całość, a takie aranżacje zawsze są stylowe i eleganckie.