Mop elektryczny karcher idealny do czyszczenia paneli i płytek

Mopy elektryczne karcher sprawdzają się w czyszczeniu paneli i podłóg drewnianych. Można je stosować również w przypadku płytek ceramicznych oraz wykładzin. Cechą charakterystyczną urządzeń jest łatwość w czyszczeniu i szybka eliminacja kurzu, brudu oraz sierści i włosów. Sprzęt ten występuje w wersji akumulatorowej oraz zasilanej sieciowo. Oba warianty są bardzo cenione w miejscach, w których chce się zachować perfekcyjną czystość.

Mop elektryczny, który czyści suche i mokre zanieczyszczenia

Mop elektryczny karcher skutecznie radzi sobie z suchymi zanieczyszczeniami, włosami, kurzem i nawet sierścią psa oraz kota. Urządzenie to eliminuje także mokre zanieczyszczenia, rozlane płyny, kawę i herbatę. Wyposażone jest ono w ergonomiczną rączkę, która jest wąska i długa. Łatwo można nią operować pod meblami, stołem i krzesłami oraz łóżkiem.

Cechy charakterystyczne mopów elektrycznych

Wysokiej jakości mopy doskonale radzą sobie z każdym rodzajem brudu. Sprzęt włącza się w ciągu kilkunastu sekund i po tym czasie jest gotowy do pracy. Z taką samą łatwością wyłącza się urządzenie. W urządzeniu akumulatorowym znajduje się ładowarka, stacja dokująca jak i również uniwersalny środek czyszczący do podłóg. Ponadto znajduje się tam zestaw wymiennych wkładów, które doskonale chłoną wodą i czyszczą podłogę.