Moda na lampy ze sznurka

Modna i stylowa lampa ze sznurka pasuje do wielu pomieszczeń, dlatego też w ostatnim czasie bije ona rekordy popularności. Do wyboru są oczywiście nie tylko designerskie lampy od renomowanych producentów. Nic nie stoi także na przeszkodzie, aby samodzielnie zrobić oryginalne i kreatywne lampy DIY ze sznurka.

Do jakiego stylu pasuje żyrandol wykonany ze sznurka?

Elegancki żyrandol ze sznurka z tego sklepu, idealnie pasuje do wnętrz urządzonych w stylu glamour albo do typowo loftowych pomieszczeń. Można postawić nie tylko na klasyczny sznurek jutowy. W ostatnim czasie bardzo modne są lampy wykonane z rdzawego metalu. Prosty żyrandol ze sznurka idealnie pasować będzie także do salonu urządzonego w stylu skandynawskim. Tego typu oświetlenie wykorzystywane jest na szeroką skalę nie tylko w mieszkaniach prywatnych, ale również w biurach i pomieszczeniach użyteczności publicznej. Nietuzinkowe lampy są w chwili obecnej najciekawszą alternatywą dla kulistych żyrandoli z drewna.

Gdzie sprawdzą się lampy ze sznurka?

żyrandol ze sznurka

Nowoczesna lampa ze sznurka wieszana jest najczęściej w salonie albo w jadalni bezpośrednio nad stołem. W ostatnim czasie lampy ze sznurka bardzo często wieszane są także na klatkach schodowych. W Polsce coraz częściej spotykane są wysokie klatki schodowe, dlatego też producenci coraz częściej oferują oryginalne lampy wykonane ze sznurka. Aby kupić niepowtarzalne lampy albo żyrandole ze sznurka warto odwiedzać nie tylko polskie, ale również zagraniczne sklepy, które zapewniają dostawę do naszego kraju.