Do jakich pomieszczeń będzie pasować biała komoda?

Biała komoda to jeden z najbardziej podstawowych i klasycznych mebli do każdego domu. Tego typu komody szczególnie pięknie prezentują się w domach urządzonych w stylu skandynawskim, dla którego charakterystyczne kolorem jest właśnie biel. Mimo wszystko nie warto się ograniczać i komody białe wstawiać również do tych mieszkań, w których pojawiają się również dodatki i meble nawiązujące na przykład do stylu loftowego czy prowansalskiego.

Białe komody drewniane

Biała drewniana komoda może być zarówno meblem wyjątkowo prostym, jak też bardziej zdobionym. Bez względu na sposób wykończenia to zawsze mebel niezwykle klasyczny i elegancki, który każdemu wnętrzu dodaje stylu. To dlatego właśnie komody białe pasują perfekcyjnie na przykład do salonu lub do sypialni. W salonie komody białe mogą stanowić nawet element mebli służących do przechowywania sprzętu RTV. W sypialni komody białe mogą być meblem służącym do zorganizowania toaletki. Pomysłów jest naprawdę sporo na to, jak wykorzystać komody białe.

Biała komoda w pokoju u dziecka

Białe komody sprawdzają się również fantastycznie w pięknym dziecięcy pokoik ach urządzonych na przykład w stylu skandynawskim. Będą one również idealnym uzupełnieniem pokoiku dedykowanego dla niemowlaka. W tym przypadku warto jednak kupić komody połączone od razu z przewijakiem. Ten niezwykle uniwersalne nadaje za to naprawdę bardzo duże pole do popisu dla różnego rodzaju zastosowań. Poza tym kolor biały to klasyka w sama w sobie, która raczej nigdy się nie nudzi.