Uniwersalne płytki podłogowe do każdego domu – jakie wybrać?

Dobranie odpowiednich płytek ściennych i podłogowych to ważny element wykończenia domu – powinny okazać się nie tylko estetycznym, ale również praktycznym wyborem. Wybór glazury jest ogromny, dlatego każdy inwestor znajdzie płytki idealne dla siebie. Coraz częściej można zaobserwować wykończenie podłóg w jednym stylu – w takim wypadku sprawdzą się Cerrad płytki drewnopodobne.

Cerrad płytki drewnopodobne – gdzie można je wykorzystać?

Cerrad płytki drewnopodobne to idealny wybór dla każdego, kto chce uzyskać efekt ciepłego i przytulnego wnętrza. Glazura o strukturze drewna sprawdzi się w każdym pomieszczeniu – świetnie prezentuje się zarówno w salonie, jak i w łazience. Płytki drewnopodobne często wykorzystuje się w celu stworzenia jednakowej podłogi w całym domu lub na kondygnacji. Ich zaletą jest uniwersalny charakter – można je łatwo dopasować do koloru ściany i wyposażenia wnętrza, a przy tym są łatwe w utrzymaniu czystości. Cerrad płytki drewnopodobne w Ekspercilazienek, obejmują szeroką ofertę glazury imitującą parkiety i deski. Są dostępne w kilku naturalnych barwach, a ich struktura ma za zadanie imitować prawdziwe drewno. Płytki drewnopodobne można zastosować zarówno do wykończenia podłóg, jak i ścian.

Cerrad płytki drewnopodobne

Wytrzymałość płytek drewnopodobnych

Bez względu na strukturę płytek, ich wytrzymałość zależy od materiału wykonania i klasy ścieralności. Należy zwracać uwagę na parametry wybranych płytek ceramicznych podczas zakupów. Marka Cerrad oferuje wyłącznie sprawdzone produkty o podwyższonej odporności na ścieranie. Płytki te stanowią świetną alternatywę dla znacznie droższego drewna, które można łatwo uszkodzić i które z biegiem lat wymaga konserwacji. Płytki Cerrad są mrozoodporne, dlatego sprawdzą się również do wykończenia tarasów czy schodów zewnętrznych. Wybór tej znanej i cenionej marki gwarantuje zadowolenie każdego inwestora.