Stół z rozkładanym blatem do domu

Duży stół to marzenie tak bardzo wielu kobiet, które uwielbiają wydawać w swoich domach przyjęcia i zapraszać gości. Niestety bardzo często ograniczona przestrzeń w domu nie pozwala na wstawienie na stałe stołu na 12 osób. Co zrobić w takiej sytuacji? Najlepsze rozwiązanie to stoły rozkładane do salonu takie jak https://www.edinos.pl/stoly-rozkladane, które można powiększyć dosłownie za pomocą kilku ruchów rąk.

Stoły rozkładane do salonu

Rozkładany stół to bardzo funkcjonalny mebel do każdego domu, w którym trudno znaleźć przestrzeń na to, by duży stół mógł stać przez cały czas. Są one skonstruowane tak, że blat rozsuwa się na boki, a powstałą lukę zapełnia się za pomocą kolejnej części blatu, która wcześniej znajdowała się pod spodem. W ten sposób blat można powiększyć nawet o kilkadziesiąt centymetrów. Dzięki temu stół może być znacznie bardziej wygodny do nakrycia dla dużej liczby osób. Należy zaznaczyć, że blat przez cały czas pozostaje stabilny. Miejsce łączenia jest praktycznie niewidoczne, a po położeniu obrusu nikt nawet nie domyśli się, że stół został sprytnie powiększony. 

Jaki rozkładany stół wybrać?

Stół to dosyć duży wydatek jeżeli chodzi o meble do domu. Szczególnie stoły wykonane w całości z naturalnego drewna, które zdecydowanie prezentują się najpiękniej, sporo kosztują. Na szczęście można znaleźć również wiele atrakcyjnych stołów wykonanych z płyty MDF lub innych drewnopodobnych materiałów. Takie stoły również dobrze się prezentują w domu, a ich cena jest zdecydowanie bardziej przystępna dla przeciętnego Polaka.