Stare wraca do łask – Szafki RTV w nowym wydaniu

Miniona moda wraca do łask, ale nie jest to tak oczywiste, jakby się mogło wydawać. Szafki RTV nowoczesne raczej zabrać mogą jedynie nazwę określająca jedną z opcji, jaką oferuje dzisiejszy rynek. Meblościanka kojarząca się z PRL powróciła, ale w zupełnie odmiennym, lekkim, eleganckim, nowoczesnym stylu, któremu daleko do ciężaru, jakim charakteryzowały się szafki z minionego już dawno okresu.

Pełna zabudowa telewizora

zabudowona szafka RTV

Małe mieszkanie determinuje ilość miejsca, jaką można poświęcić na dekorację i przechowywanie. Niezwykle ważne jest, aby na małym metrażu dobrze rozplanować i wykorzystać każdą wolną przestrzeń – tak jednak, żeby nie zagracić jej niepotrzebnymi, mało użytecznymi przedmiotami.

Rozsądnym pomysłem jest zakup nowoczesnej szafki RTV, która wokół ekranu telewizora utworzy mnóstwo schowków będących jednocześnie ozdobą ściany salonu. Meblościanka nie musi być nudna – mnogość półek i pomniejszych szafek, asymetria lub wyjątkowo właśnie symetryczne, kwadratowe szafki będą świetnie spełniać swoje funkcje: zakryją brzydkie kable, gniazdka, zrobią miejsce na telewizor, przechowają wszystkie rzeczy, jakie właściciel potrzebuje schować oraz urozmaicą ścianę, która bez takiej meblościanki stanowiłaby ponurą, smutną ścianę.

Wystarczy odrobina kreatywności i uporu w szukaniu dobrego rozwiązania.