Niedrogie i stylowe lampy? To możliwe

Lampy art deco w ostatnim czasie opanowały wnętrza klientów. Są nowoczesne, stylowe i niezwykle różnorodne, dzięki czemu klienci bez problemu dopasowują je do swoich wnętrz. Zdarza się jednak tak, że niektóre osoby chcą mieć rzeczy bardzo unikatowe i niedrogie zarazem. I tu pojawia się pytanie, czy powyższe lampy wpisują się w ten nurt?

Wyjątkowy styl połączony z minimalizmem

Sty art deco porównywany się trochę do pałacowych aranżacji, w których do bardzo precyzyjnie i pragmatycznie podchodzono do każdej części wyposażenia. Zarówno meble, jak i dodatki muszą być odpowiednio dobrane, by idealne komponowały się z bogatym, ekskluzywnym wnętrzem. Dzięki producentom lamp styl art deco trochę ewoluował i stał się bardziej przystępny i dopasowany do współczesnych stylowych, aczkolwiek prostszych wnętrz.

Ciekawe, niestandardowe formy

Lampy art deco z Candellux, które można znaleźć w salonach z oświetleniem posiadają niestandardowe, unikatowe kształty, ciekawe wzory oraz niezwykłe kolory, co sprawia, że już na pierwszy rzut oka prezentują się bardzo nowocześnie i stylowo. Lampy te zazwyczaj występują w stonowanych barwach, które są uniwersalne i ponadczasowe. Standardowo można znaleźć lampy w kolorze czerni, bieli czy szarości. Na ich tle wyróżniają się także modele w bardzo modnych obecnie barwach czyli w złocie, w srebrze oraz w kolorze miedzi.

Lampy art deco na każdą kieszeń?

Ogromnym plusem tych funkcjonalnych i praktycznych lamp jest to, że można tak naprawdę znaleźć lampy w każdym przedziale cenowych. W sklepach ciekawe modele dostępne są bowiem nawet od 200 – 300 zł. W butikach, gdzie są unikatowe lampy oraz w sklepach internetowych znanych producentów można znaleźć także droższe modele, gdzie ceny dochodzą nawet do 2000 zł – 3000 zł. Jeśli jednak chodzi o zakup lampy do klimatycznego, przytulnego mieszkania lub do przestronnego domu warto zwrócić uwagę na modele rozłożyste z kilkoma źródłami światła. Z kolei do miejsc publicznych takich jak kawiarnie, restauracje czy hotele świetnie sprawdza się komplety lamp w których skład wchodzą lampy stojące, lampy stołowe czy kinkiety. Taki zestaw wygląda wówczas niezwykle dobrze.

Chcąc postawić na modne dodatki do swoich wnętrz, zdecydowanie warto zainteresować się tego typu lampami, które zdecydowanie wyróżniają się na tle klasycznych modeli, zarówno jeśli chodzi o aspekt praktyczny, jak i wizualny. Osoby, które marzą o wyjątkowej przestrzeni i zupełnie innych, niestandardowych dodatkach z pewnością znajdą modele takich lamp, które spełnią ich oczekiwania.