Naczynia emaliowane o efektownej stylistyce

W tradycyjnej jadalni i nowoczesnych aneksach kuchennych prym wiodą emaliowane naczynia. Są one bezpieczne dla zdrowia, zapobiegają przywieraniu potraw i dodatkowo wyróżniają się atrakcyjnym designem. Można je dopasować do stylu folkowego, góralskiego, rustykalnego i skandynawskiego. Co istotne, emalia nie wpływa na smak potraw ani na ich zapach. Wśród wysokojakościowych, emaliowanych produktów można wyróżnić między innymi naczynia z poręcznymi uchwytami oraz grubym dnem. Są one kompatybilne z każdym rodzajem kuchenki. Można je umieścić na gazowym palniku, elektrycznym czy też indukcyjnym.

Naczynia emaliowane, które nadają się do mycia w zmywarce

Naczynia emaliowane nadają się do mycia ręcznego oraz w zmywarce. Takie mycie nie uszkadza struktury garnków i garnuszków. Cechą charakterystyczną tego typu naczyń jest gładka struktura, przyjemna kolorystyka oraz walory użytkowe. Garnki emaliowane posiadają poręczne uchwyty, a garnuszki wyposażone są w charakterystyczny lejek. Emalia jest materiałem bardzo wygodnym w codziennym użytkowaniu, gdyż chroni ona potrawy przed przywieraniem i przypaleniem.

naczynia emaliowane

Stylowe i modne naczynia, które pasują do nowoczesnej kuchni

Stylowe i modne naczynia pasują do nowoczesnej kuchni i jadalni. Emaliowane garnki posiadają wywinięte ranty, kompaktowy kształt i efektowną stylistykę. Nadają się one do gotowania zup, ziemniaków, kompotów bądź innych potraw. Są one bardzo funkcjonalne i poręczne w codziennym przygotowywaniu posiłków. Garnki występują w różnych wersjach modelowych, kolorystycznych i różnych rozmiarach, dlatego każdy może wybrać dla siebie odpowiedni produkt.