Must have do twojej sypialni

Wiele osób przy urządzaniu swoich wnętrz korzysta z inspiracji znalezionych w magazynach wnętrzarskich oraz w internecie. Coraz więcej gwiazd telewizji, blogerek i celebrytów pokazuje swoje domy i mieszkania a my czerpiemy z nich pomysły. Od kilku sezonów prym wiodą pledy z wełny czesankowej. Możemy spotkać je rzucone na łóżkach w sypialni, na podłodze przy kominku czy w dziecięcym łóżeczku. Dlaczego warto je mieć w swojej sypialni?

Po pierwsze – przytulnie i ciepło

pled z wełny czesankowejPled z pełny czesankowej to nic innego jak koc ręcznie robiony ze specjalnej, grubej wełny. Specjalny splot daje oryginalny efekt, a kolory są niezwykle stylowe i modne. Pled z wełny czesankowej jest konkretny i nadaje pomieszczeniu zdecydowanego charakteru. Pełni nie tylko funkcje ozdobą, świetne otula nasze ciało podczas chłodnych dni.

Po drugie – czy warto mieć go swoim domu?

Pled wełniany zazwyczaj dominuje w barwy jasne, beżowe, piaskowe, które świetnie łączą się ze złotym, czerwienią, pomarańczą czy zielenią, sprawdź propozycje na tej stronie. Dodatkowo, świetnie współgra z każdym stylem pomieszczenia. Klienci chętnie dopasowują go stylu klasycznego, skandynawskiego glamour czy rustykalnego.

Po trzecie – cena

Najmodniejszy koc tego sezonu jest dość drogim wydatkiem. Jego ceny w sklepach internetowych wahają się od 400 do nawet 1500 zł (w zależności od rozmiaru czy koloru. Warto jednak podkreślić, iż na tą cenę wpływa koszt samego materiału, który również do najtańszych nie należy. Same wykonanie koca jest bardzo pracochłonne i precyzyjne.