Mały przedpokój – jak go urządzić?

Przedpokój to wbrew pozorom dosyć ważne pomieszczenie w domu, to jego wizytówka, miejsce, w którym witamy oraz żegnamy gości. Niestety zazwyczaj jest niewielkich rozmiarów, paradoksalnie musimy pomieścić w nim sporo rzeczy – odzieży wierzchniej, jak i obuwia. Jak urządzić mały przedpokój, aby był praktyczny, ale również stylowy?

Wyposażenie do przedpokoju

Najważniejszym elementem w przedpokoju jest oczywiście szafa – musi być pojemna, warto dostosować jej wnętrze do swoich indywidualnych potrzeb. Nie może zabraknąć również miejsca na przechowywanie obuwia. W pomieszczeniu warto umieścić kilka luster, jedno może być zintegrowane z szafą, drugie przywieszone na ścianie. Lustra znajdujące się naprzeciw siebie będą optycznie powiększać pomieszczenie. Z pewnością przyda się również pufa do przedpokoju, na której można będzie usiąść i założyć czy ściągnąć buty. Dobrym rozwiązaniem są też specjalne ławeczki, które pełnią taką samą funkcję. Wyposażenie do przedpokoju można kupić w salonie meblowym, szafę można zrobić na zamówienie, albo przejrzeć internet. Sklep online Trend-Home z wyposażenie do domu, zazwyczaj jest dużo lepiej wyposażony, poza tym ceny są niższe. Do przedpokoju pufa to idealne rozwiązanie dla każdego.

Stylowe dodatki

Jeżeli chodzi o dodatki, to dobrze sprawdzą się wazony, kwiaty doniczkowe czy zdjęcia przywieszone na ścianie, jeżeli mamy na takie rzeczy miejsce. Ważne jest to, aby nie przesadzić z ilością dekoracji, gdyż osiągniemy efekty odwrotny od zamierzonego.