Hiszpańskie płytki patchwork

Hiszpańskie płytki patchworkowe są uwielbiane z wielu powodów. Ich barwna stylistyka umożliwia stworzenie nietuzinkowych i oryginalnych kompozycji. Hiszpańskie stylizacje ubarwią nie tylko naszą łazienkę, ale również inne domowe wnętrza.

Azulejos Benadresa – wysoka jakość wykonania

azulejos benadresa

Glazura Azulejos Benadresa z Home100 produkowana jest w Hiszpanii. To doskonały materiał do wykończenia ścian czy podłogi, tworząc ciekawą aranżację wnętrza. Ponadczasowy design i nieprzeciętna stylistyka sprawią, że wnętrze nabierze ładnego charakteru. Popularne kolekcje hiszpańskiego producenta to: Avenue, Blanco Brillo, Caesar, Cambra, Cascais, Colter, Polis, Stryn oraz Tavola.
Hiszpańskie płytki patchwork należą do produktów wysokiej klasy. Są wypalane zgodnie z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów. Niezwykle staranny proces produkcji, wysoka dbałość o ostateczny efekt, a przede wszystkim niespotykane połączenie tradycji i nowoczesności sprawiają, że terakota hiszpańska to idealne rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów.

Płytki patchwork w ciekawych aranżacjach

Patchwork to metoda szycia łącząca małe, różnokolorowe elementy w większą, pasującą do siebie całość. Technika ta została wykorzystana również w przypadku płytek ceramicznych. Wzór otrzymany dzięki zestawieniu ze sobą kafli o tym samym rozmiarze, ale różniących się kolorem czy motywem, jest bardzo ozdobny. Płytki patchwork są niezwykle ozdobne. Zestawienie kolorystyczne glazury inspiruje projektantów do tworzenia wnętrz o niepowtarzalnym stylu i charakterze. Tworzą kompozycje eleganckie w modnym designu.