Czym jest dywan w paski? Jak wyglądają takie przedmioty?

Dywan to element wystroju pomieszczenia, który bardzo często można spotkać w wielu domach i mieszkaniach. Są to przedmioty, które wypełniają pustą przestrzeń na podłodze i przez to wzbogacają wygląd pokoju o nowe detale. Istnieje bardzo wiele różnorodnych rodzajów dywanów. Dla osób, które lubią eksperymenty, stworzone zostały dywany w paski. Czym są takie przedmioty i jak wyglądają?

Jak wygląda dywan w paski?

Dywan w paski jest przedmiotem, który na rynku można znaleźć w najróżniejszych kształtach, rozmiarach i barwach. Jest to opcja, którą z pewnością powinny zainteresować się osoby, jakim nie straszne są wymyślne wzory obfitujące w całą paletę barw. Dywany tego typu najczęściej produkowane są w prostokątnym kształcie, można jednak również spotkać i takie, które są okrągłe.

Cechą charakterystyczną tych produktów są paski, które najczęściej ułożone są do siebie równolegle, jednak, w przypadku bardziej wymyślnych modeli, mogą pozostawać nawet w artystycznym nieładzie. Niektóre z dywanów tego typu posiadają również dodatkowe zdobienia, takie tak sznurki. Najczęściej posiadają one krótkie włosie.

W jakich barwach i wzorach kupić można dywany w paski?

Jak już wspomniano, dywany w paski występują w najróżniejszych barwach i wzorach. Najczęściej spotykanym kolorem są odcienie szarości i bieli. Nierzadko takie dywany spotkać można również w odważniejszych kolorach. Ciekawym przykładem jest tu choćby dywan w ciemnoczerwone paski. Wzory obecne na takich produktach są natomiast popisem kreatywności projektantów.

Oprócz zwykłych, równoległych do siebie pasków o różnych rozmiarach, spotykane są również pasy przecinające się, pasy ułożone w geometryczne kształty, a także takie, które pozostają w całkowitym nieładzie. Ciekawym przykładem produktu tego typu jest również dywan w paski o kolorach tęczy.

Dywan pasy dostępny na stronie https://sklepeureka.pl/dywany/w-paski